Bodování zápasů

10  b.

Trefil jsi přesný výsledek(výsledek 3:1, tip je 3:1)Zápasy skončí, jak se ti zamane. Jsi totiž mentalista a umíš na dálku ovládat hráče.

6  b.

Trefil jsi vítěze zápasu a rozdíl branek(výsledek 3:1, tip je 2:0 nebo 4:2)nebo nepřesný remízový výsledek(výsledek je 3:3, tip je 1:1)Seš pravděpodobně vědma a míváš vize ve svých snech - trefil jsi vítěze zápasu.

4  b.

Trefil jsi vítěze(výsledek 3:1, tip je 2:1 nebo 1:0)V práci ti říkají Muríňo a chodí se tě ptát na tvoje tipy. Občas se ale necháš moc unést a taky ještě nemáš vlastní kolekci oblečení.

2  b.

Trefil jsi počet gólů(výsledek 3:1, tip je 1:3 nebo 0:4)Víš, co znamená kříž, ale tvoje tipy se zatím trochu míjejí s realitou.

0  b.

Netrefil jsi nic správně(výsledek 3:1, tip je 0:1 nebo 0:2)Víš jak vypadá balon a rozeznáš kopačky od kozaček, ale tipovat ti zatím moc nejde - netrefil jsi nic správně.

Další pravidla

1
Do hry můžeš vstoupit nejpozději se startem prvního zápasu celé hry. Pak už se můžeš jen koukat z tribuny, jak hrají ostatní a hecovat je.
2
Vždy je nutné natipovat najednou všechny zápasy ve hře.
3
Svoje tipy můžeš do startu hry kdykoli změnit. Po startu hry už nic nezměníš, jede se naplno a seš v laktátu.
4
Po startu hry se můžeš podívat, jak tipovali ostatní a spílat rozhodčím, pokud se ti zdá, že foukaj proti tobě.
5
Při stejném počtu bodů rozhoduje čas vstupu do hry - čím dřív přijdeš na hřiště, tím lépe.
6
Pokud jsi to dokopal do vítězného konce, získáváš odměnu. Kvůli jejímu předání ti pošleme e-mail na adresu, kterou jsi uvedl v registraci.
7
Pokud je nějaký zápas zrušen nebo odložen, tak automaticky vypadává ze hry a nikdo za něj body nezískává.